• ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

  2514.
  Amy Winehouse 'Back to Black'
  ... non andrea
 • üniversiteye bakire gidip folloşa dönen kızlar

  98.
  Lüx yaşam, paralı koca arayışı, bugün ne giysem programında yer kapmaya çalışmanın diyeti, ahlaksızlığın puştlar ve oğulları tarafından saygı görüşüdür.
  1 -1 ... non andrea
 • facebook a namaz kılarken çekilmiş fotoğraf koymak

  32.
  Parayla imanın kimde olduğunu bilmemize yardımcı olan fotoların bir örneğidir.
  1 ... non andrea
 • sevgilisine haddinden çok değer veren türk erkeği

  11.
  Şahanedir, bir tanedir ama hangisidir?
  1 ... non andrea
 • yüzlerce kez sevişince kendisini erkek sanan erkek

  5.
  Gidip geldikçe minik bamyası kabak olacak sanır ; Yanılır...
  1 ... non andrea
 • kulak tıkanıklığı

  6.
  Bulduğunuz kulağa uygun herhangi bir materyali kulağınıza sokarak temizleyebilirsiniz. Ya da siz en iyisi bir kulak - burun-boğaz' cıya gidin zira kulak mantarı var, egzaması var, var oğlu var... Sonra bana gelmeyin kulak zarım delindi diye...
  ... non andrea
 • istanbul da çok gay olması

  5.
  Beyoğlu ' nda sırt çantalarına APG (Aktif - Pasif - Gay) yazıp piyasa yapan elemanlar topluluğudur. Her türlü aranan soluğu Mahmut'un çalıştığı cafede alır.
  1 ... non andrea
 • yataktan çıkan yılan

  3.
  Derisini tabaklar ayakkabımın ucunu kaplarım, pitonsa da çizmemi kaplarım. Çıngıraklı yılansa kapı zili yaparım. Karamambaysa kaçarım aga.
  1 -1 ... non andrea
 • uzaylı görünce söylenecek ilk söz

  43.
  Ananıııııııııııı!
  ... non andrea
 • kokain

  143.
  Pis bir maddedir. Paranız yoksa korkmayın, zaten bağımlısı olamazsınız. Ama yeterli paraya sahipseniz ve özellikle de kokainin pet şişe ya da bira vs. kutuları kullanılarak içilen formu olan taşı bir kez denemeniz sizi bağımlılar kervanına sokmaya yeter de artar bile.

  Etkisi toz kokainden güçlü ve elbette bağımlılığı da daha güçlüdür. Üstelik toza göre daha ucuzdur.
  Kokainin toz formunun bazı maddelerle kaynatılıp peçete üzerinde kurutulmasıyla elde edilir. Etkileri amfetamine oranla daha güçlü olup 10 dk civarındadır. Toz olanı burun cidarına hasar verir, taş formu ise ciğerlere...

  Kokain bir uyarıcı olup kalp ve damar sistemine de uzun vadede zarar verir. Alkolle birlikte kullanımı kokainin keyif verici etkisini arttırır bu nedenle genelde viski eşliğinde kullanılır. Kısaca alkol ve kokain karaciğerde başka bir maddeye dönüşerek daha güçlü hale gelir.

  Türkiye'de satılan kokainin saflık oranları değişiklik gösterir ancak hiçbir zaman tamamen saf olmaz.
  Satıcıların en çok tercih ettiği yöntem genellikle floresan lambayı kırarak içindeki tozu katmaktır. Cam tozu burnu kanatarak maddenin daha çabuk ve iyi etki etmesini sağlar. Kokaini eroinle karıştırarak enjekte edenler de vardır, bu yönteme de 'speedball' denir. Fiziksel bağımlılığı yoktur ancak psikolojik bağımlılığı çok şiddetlidir.

  Kötü alışkanlıklardan uzak durun!
  5 -1 ... non andrea
 • ölüm olduğu halde günah işlemek

  1.
  Cehenneme bilet kesmektir.
  2 ... non andrea
 • beni çekemeyen anten taksın diyen penis

  2.
  Görmemişin penisi olmuş tutmuş kafasını koparmış. Bundan bir adım sonrası şizofren penisin ilk gördüğüne baba demesidir. Sahibi portakalda vitamin olarak kalsaydı iyiydi.
  -1 ... non andrea
 • eroin

  125.
  Saf halde iken beyazdır, hastanelerde kullanılan eroindir bu. Ancak sokak eroini fil dişinden koyu kahverengine kadar değişebilir bu da içine konulan katkı maddelerine bağlıdır.

  ilk deneyiminizde yaşadığınız mutluluğa şaşırırsınız. Hayatta insanı o denli mutlu edebilecek hiçbir şey olmadığını düşünürsünüz. Çoğu kişi için böyledir ama eyç kafasını hamallık olarak görüp bir daha elini sürmeyen, fazla ağır bulanlar da vardır lâkin sayıları azdır.

  Çoğu kişi tek denemeyle kalmaz, çünkü henüz yaşanan güzel duyguların bedeli ödenmemiştir. ikinci deneme ise kişiyi tatmin eder etmesine fakat asla ilk kullanımdaki duygular oluşmaz. Sıcak basar, gözler kapanır, sigara neredeyse yenilecekmiş gibi içilir çünkü bu meretin de mezesi sigaradır.
  Çoğu canki evinde yangınlar bu yüzden çıkar, elinizde sigarayla namaza durursunuz (kullanılan tabir budur).

  Ben bağımlı değilim yeaaa deyip kullanım sıklığını sürekli arttırır kişi. Her ne şekilde olursa olsun, ister burundan, ister folyoda kaydırarak, ister enjekte ederek kullanın her şekilde bağımlılık yapar. Ancak kullanılan yöntem genelde enjeksiyondur çünkü az eşyayla çok kafa yaşayabilirsiniz. Ve bu yöntemle 10 saniye içinde etkiyi görürsünüz. Rush denen etki bu süreden sonra gelir, bağımlılar bu duygunun orgazmdan çok daha zevkli olduğunu söylerler.
  Bu maddenin ortası yoktur, misal haftada bir kullanılması da mümkün değildir. O haftada bir yavaş yavaş sıklaşmaya başlar ama en kötüsü de bağımlı olmadığınıza inanmanızdır. Ve sonunda hergün 4 - 5 iğne yapar, artan doza para yetiştiremezsiniz, zaten çalışmanız da mümkün değildir artık. Bir gün torbacınızı bulamaz ya da herhangi başka sebepten eyç bulamazsınız işte o zaman kafanıza dank eder mesele ama artık tedavi çok zordur ve de acılıdır.
  Leş gibi kokarak terlersiniz, karnınız ağrır, başınız ağrır hatta ağrımayan yeriniz yoktur bile. Ne alkol ne de tiner-bally o acıları bastırmaya yetmez. Gözünüzün önünde 1 gr eyç sallayan olsa, onu almak için yapmayacağınız şey yoktur. Çünkü hiçbir acı onun yoksunluğuna benzemez. Hastaneye yatmak temizlenmek için bir yoldur ama siz eroini kafanızdan silmediğiniz sürece sadece hastane - ev arasında mekik dokursunuz hatta ev yerine sokakta olabilir. Çünkü artık bir canki olarak tüm sevdiklerinizi kandırmış, onların paralarını çalmış, dilenmek dahil her türlü rezilliği yapmışsınızdır. Artık onlar da size inanmaz, güvenmez, en kötüsü, ölmenizi ve bu beladan kurtulmanızı isteyebilirler.

  Her boku yiyin, yeter ki bundan uzak durun. Ölmezsiniz, acıların en beterini yaşar ve ölmek için dua edersiniz...

  Not: Arkadaşlar ben bu entryi yazıp yazmamayı çok düşündüm. Zaman zaman halâ da düşünüyorum. Bakın bir daha okuyan arkadaşlarımı uyarıyorum. Bu maddeyi sakın ve sakın kullanmayın. Merak edilecek bir şey yok. Size yaşatacağı mutluluk yalan - dolan, sizi hayattan ve herşeyden koparacağı doğrudur.
  Sakın kullanmayın, asla. Bulunduğu yerlerden ve kullanmanızı tavsiye edenlerden de hızla kaçın.
  12 -3 ... non andrea
 • ecstasy

  100.
  Efendim bu madde serotonin geri alımını engeller, salgıladığınız serotonin, geri alım inhibitörleri tarafından geri alınamadığından normalde hissedemeyeceğiniz kadar mutluluk verir. Ancak bu küçük rengarenk hapların içeriğini asla bilemezsiniz. Bu sadece üreticinin insafına kalmıştır ve liste fare zehirinden kafeine, efedrine hatta eroine kadar uzanır.

  Gerçek MDMA yani ''metilendioksimetamfetamin'' ise hafif halüsinojenik özellikte olup kendinizi tanrı ilan etmenize sebep olabilir.
  Her türlü müziği mükemmel olarak algılarsınız. Deli gibi terlersiniz, ateşiniz yükselir ve dans etmek istersiniz, bu yüzden su içmek çok önemlidir çünkü su kaybediyorsunuzdur. iletişim kurma isteğiniz artar, farkında olmadan da olsa sanki arkanızdan atlı kovalıyormuş gibi hızlı hızlı konuşur, sevgi insanı olursunuz.

  Amma ve lâkin herşeyin bir sonu vardır ve ecstasynin etkisinin geçmeye başladığını hisstettiğiniz an yenisini almak istersiniz. Bulamıyorsanız şiddetli bir depresyona girersiniz işte düşüş böyle başlar. Hele ki 6 - 7 adet almışsanız o depresyon dayanılmaz hale gelir ve biraz sakinleşebilmek için hastaneye koşarsınız.

  Bu illeti kullanmayı alışkanlık haline getirenler bilir, ağızda diş bırakmaz çünkü her alışta çeneniz neredeyse kilitlenir. Bunu engellemenin yolu da günümüz gençleri tarafından bulunmuştur ağızlarını yavşata yavşata sakız çiğner, ışık gözlerini almasın diye de geceleyin bile güneş gözlüğü takarlar.

  Kalp ve damar sağlığını doğrudan etkileyen bu madde psikolojik bağımlılık yapmakla birlikte fiziksel bir bağımlılığa sebep olmaz. Ama fiziksel bağımlılık gerek evde gerekse bir klinikte sonlandırılır. Önemli olan psikolojik bağımlılıktır ve bunun tedavisi uzun, meşakkatlidir.

  Şu anda piyasada ecstasy adında daha çok Captagon satılmaktadır ve o da MDMA kadar sefil bir maddedir, kullananı da sefil eder.

  Kötü alışkanlıklardan uzak durun!
  4 ... non andrea
 • jamaican gold extreme

  2.
  Lanet olası sentetik uyuşturucudur. Kalp ile ilgili bir sorununuz varsa, bunu bilerek ya da bilmeyerek jamaican kullanırsanız ölme ihtimaliniz hiç uzakta değildir, hatta bu halt yüzünden ölenler mevcuttur. Her ne kadar ergenler bunu kullanıp üstüne bir de hava atsalar da kafası bir boka benzemez. Ölüm korkusu yaşatır ama gık diyemez, belki hareket bile edemezsiniz. Kimi alışkın olmayan bünyeler ise sağa sola kusarlar. Yani gençler; kimyasal uyuşturuculardan uzak durun lâkin hepsinin kendine has bir kafası vardır evet ama tam tersine zararları da vardır. Maksimum 5-6 saat (ülkemizde bulunan uyuşturuculardan söz ediyorum) iyi hissedersiniz ama insan posasına dönersiniz. Jamaican'ın içeriği henüz bilinmemekle beraber zayıf esrara sıkılan detan gibi bir böcek öldürücüyü içinde bulundurduğu iddia edilmektedir. Bu ne idüğü belirsiz halt yüzünden ülkemizde bir kültürü oluşturmuş olan esrarın pabucu dama atılmıştır ama o doğaldır, kekini ve çayını yapıp bünyeye zararsız olarak alınabilir. Basması, sarması ayrı keyif verir. Tütünle karıştırılarak sigara şeklinde içilmesi durumunda ise zararı olsa olsa sigara kadardır.

  Her türlü kötü alışkanlıktan kaçının ama en çok herhangi bir bağımlılığı olan arkadaşlarınızdan ve onların bulunduğu çevreden kaçının yoksa kendinizi birkaç yıl sonra wc köşesinde elinizde enjektörle bulursunuz, istediğiniz kadar kendinize güvenin, bu böyledir!
  2 ... non andrea
 • kedi sevmeyen ezikler

  2.
  Bunlar evde odasına kapanıp peynir domates yiyip, çekirdek çitleyip, bütün gün sosyal paylaşım sitelerinde asalet sıçan insanlardır. Kedi ise asil hayvandır, kediyi seven de asaletten nasibini alabilmiş insandır. Bunların üstüne güneş ta Mısır'dan doğar. Ötekiler ise söylendiği üzere eziktir, bir ömür boyu ezik kalacaklardır. Kedi sevmeyen cennete giremez yaz bunu bir kenara kedi düşmanı.
  2 ... non andrea
 • kedi alacak yazarlara tavsiyeler

  10.
  Guinea pig alın. Tuvalet eğitimi almış bir kedi alın illa alacağım diyorsanız. Yoksa oraya, buraya, hatta şuraya sıçabilirler. Bokla uğraşırsınız valla söylemedi demeyin.
  4 ... non andrea
 • ishal sıçarken ay ayy diye ses çıkaran tiki kız

  1.
  Pembe sıçıyor olabilir.
  -1 ... non andrea
 • öğrencinin işi ne

  6.
  Liseliyse ütülü beyaz gömlek, üniversiteliyse ütülü ütüsüz kız arar.
  ... non andrea
 • aranmadıkça aramayan insan

  11.
  Menfaatleri doğrultusunda yaşar, uzak durulası insandır.
  1 ... non andrea
 • yeni şeyler getiriyorum